Mesajlar

Sevgili Dostlarım,

“Sürdürülebilir gelişim” şirketlerin izlediği en zorlu patikalardan biridir, çünkü vizyoner ve yenilikçi bir yaklaşım, güçlü bir irade ile kesintisiz motivasyon gerektirir. Süzer Grubu olarak ülkemiz iş dünyasında sürdürülebilir gelişim kavramının en önemli öncüleri arasında yer aldık her zaman. Grubumuzun 60 yılı aşkın mazisinde Türkiye’de başarıyla hayata geçirdiğimiz çalışmaların yanı sıra gerek ihracat çerçevesinde, gerekse yurt içi ve yurtdışı yatırımlar anlamında her zaman yenilikçiliğin peşinde koştuk. Yerel ve küresel iş dünyasının koşullarına başarıyla yanıt verebilecek ve daha iyiye uzanan bir gelişim sürecini sürdürülebilir kılacak bir yaklaşım ortaya koyduk. İş alanlarımızı buna göre belirledik ve gerektiğinde hizmet çerçevemizi genişlettik, gerektiğindeyse belirli alanlara odaklanarak kaliteden asla taviz vermeden başarı yolunda ilerlemeye devam ettik.

Süzer Grubu olarak 2015 yılı itibariyle yine bir gelişim ve atılım süreci içerisinden geçiyoruz. İçinde bulunduğumuz yıla hızlı başladık. Yenilikler birbiri arkasına geldi. Yurtiçindeki başarılı yatırımlarımızın yanı sıra son birkaç yılda yeniden ağırlık verdiğimiz yurtdışı projelerine büyük hız kazandırdık. Hırvatistan’daki KentBank bunun en güzel örneklerinden biri. Bankamız çok kısa bir sürede Hırvatistan’ın en önemli birkaç bankasından biri oldu ve şu anda bu ülkede pazara yön veren bir konuma sahip bulunuyor.

Öte yandan ABD’de çok ciddi bir atılımımız var. New York’ta satın aldığımız 165 yıllık bir binayı özel bir rezidans olarak yeniden inşa ediyoruz. ABD’deki bir diğer yatırımımız ise Miami’deki yeni otel projemiz. Ultra lüks bir konsepte sahip olacak otelde özel bir plaj bulunuyor. Her iki projemizde de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnanıyorum ki bunların yanı sıra 2015 yılı ve sonrasında duyuracağımız yeni projeler, ülkemizin büyük kıymet verdiğimiz 2023 vizyonuna değerli katkı sağlayarak bizleri gururlandıracaktır.

Süzer Grubu olarak son yıllarda ortaya koyduğumuz yüksek performans ve yenilikçi yaklaşımımızı önümüzdeki dönemde de devam ettireceğiz. Tüm iş alanlarımızda büyümek, hem Türkiye’de hem de yurtdışında yatırıma devam etmek ve Türkiyemiz için değer yaratmak en önemli hedefimiz olmaya devam edecek.

Sevgi ve saygılarımla,

Mustafa Süzer
Süzer Grubu Onursal Başkanı

Haziran 2015

Euro.Message madebycat