The Ritz- Carlton Istanbul Asya ve Avrupa arasında, misafirperverlik ve sofistike anlayışın kusursuz birleşimini temsil ediyor.

100 yıllık bir geçmiş, sayısız ödül, hem otellerinde hem de bulunduğu çevrede hizmete adanmış şirket felsefesi ve inancı, The Ritz-Carlton markasını misafirperverliğin altın standardı haline getirmiştir. Dünyanın 33 ülkesindeki 95 otel ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile çok farklı bir yere sahip olan The Ritz-Carlton, Türkiye’de eşsiz konumu ve mükemmel konforu ile ön plana çıkıyor. Sunduğu hizmetlerde “otel” kavramından farklı bir yere sahip olan The Ritz-Carlton, Istanbul şu anda dünyanın en prestijli markaları arasında yer alıyor. Turizm ve seyahat dergisi Conde Nast Traveler 2017 okuyucuları tarafından seçilen “İstanbul’un En İyi Oteli” ödülü de The Ritz-Carlton, Istanbul’un farkını ortaya koyuyor.

 

Kapasite 

 

239 oda • 27 Executive Suite • 53 Club Room • 1 Nobu Suite • 1 The Ritz-Carlton Suite

 

Toplantı

 

2403 m² Toplantı ve Konferans alanı, 695 m² Balo Salonu

 

Ödüller

 

Conde Nast Traveler Dergisi Okuyucu ödülü 2017 “Istanbul’un En İyi Oteli” 2015 ve 2009 Conde Nast Traveler “En İyi Denizaşırı İş Oteli” Ödülü, 2014 Fortune ve Travel+Leisure dergileri iş birliğiyle hazırlanan, “İş Seyahatleri için En İyi Markası” ödülü, 2013, 2008 ve 2007 sıralamasında AON Hewitt tarafından “Türkiye’nin En İyi İş Yeri” Ödülleri.

Süzer Plaza, Elmadağ 34367 Şişli , İstanbul/Turkey

Tel: +90 212 334 48 88 - Fax: +90 212 334 48 99

RC-Istanbulleads@ritzcarlton.com www.ritzcarlton.com

Nobu’nun dokusuyla uyumlu tasarıma sahip olan Nobu Suite, boğazın muhteşem huzuru ve mükemmel manzarasıyla İstanbul’un tüm renklerini görme imkanı sunuyor. Şehrin kalbinde konumlanan süitte yine ünlü mimar Severine Tatangelo imzası bulunuyor. Rafine bir konaklama deneyimi için modern Japon yaklaşımlarının yerel dokunuşlarla bir arada kullanıldığı Nobu Suite'te en küçük detaylar bile hesaplanıp, özenle tasarlanarak konforlu bir ambiyans yaratılıyor.

Nobu Istanbul

İstanbul’un merkezinde Şef Nobu Matsuhisa’nın dünyaca ünlü JaponPeru mutfağında...

Devamını Oku

Atölye Restorant

The Ritz-Carlton, Istanbul Executive Chef’i Selami Güleryüz ve deneyimli mutfak ekibi...

Devamını Oku

The Roof

The Roof yemyeşil bir terasla misafirlerine Boğaz’ın...

Devamını Oku