Mustafa Süzer

Süzer Grubu Onursal Başkanı

1949 yılında Gaziantep’te doğan Mustafa Süzer, 50 yılı aşkın iş yaşamında Türkiye için pek çok yeniliği hayata geçirerek önemli başarılara imza attı. İş hayatına ilk kez üniversite yıllarında atılan Süzer, inşaat alanında hizmet veren ve kendi şirketi olan Yapsan A.Ş.’yi 1967 yılında kurdu ve faaliyetlerini hızla genişletti. İşlerini 1977 yılında İstanbul’a taşımasıyla birlikte yalnızca yurtiçinde değil uluslararası alanda da ticaret yapmaya başladı ve Türkiye ekonomisinin liberalleşmesiyle birlikte Süzer Grubu pek çok farklı sektörde faaliyet göstermeye başladı.

Devamını Oku

Sami Çakır

Yönetim Kurulu Başkanı & CEO

Samsun’da doğan Sami Çakır, Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme ve Muhasebe Bölümü'nden 1976 yılında mezun olmuştur. Sami Çakır, üniversite eğitimi sonrasında bankacılık sektöründe çalışmaya başlamış ve özel sektörde sürdürdüğü başarılı bir kariyerin ardından 1981 yılında Süzer Grubu’nda Muhasebe Müdürü...

Devamını Oku

A. Baran Süzer

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İstanbul’da doğan Baran Süzer, Londra’daki Richmond Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nden mezundur. Sekiz aylık askerlik görevini tamamladıktan sonra, 2004 yılında Süzer Grubu’nda Gayrimenkul Grup Başkanı olarak iş hayatına başlayan Baran Süzer, 2008’de Finans Grubu Başkanlığı görevine gelmiştir...

Devamını Oku

Chris Gaunt, OBE

Üye

Chris Gaunt, OBE İngiltere’deki Leeds Üniversitesi Modern Tarih diplomasıyla mezun oldu.

Devamını Oku

Hakan Özgüz

Üye

1960 yılında İstanbul’da doğan Hakan Özgüz, 1982 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümünü bitirmiş ve 1984 yılında aynı Üniversite’den yüksek lisans derecesi almıştır.

Devamını Oku

Kemal Yılmaz

Üye

1977’de Sivas’da doğan Kemal Yılmaz, Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur.

Devamını Oku

Dr. Gürol Baloğlu

Üye

Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden 2002 yılında mezun olmuştur. Aynı üniversitenin Uluslararası Ticaret ve Para Yönetimi Yüksek Lisans programını 2008 yılında tamamlamıştır. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi’nden Muhasebe alanında doktor unvanını almaya hak kazanmıştır.

Devamını Oku